Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

DDL XL - EXTRA LIFT Direct Dye Lift

 
Profi technika Efekt lupa
 

Box sáčků 6x 20g

Dostupnost Skladem
1 390 Kč    
Značka Malibu C
Webová stránka značky malibuc.com
Kategorie Čištění Vlasů
 

Vysoce koncentrovaný prášek, který účinně odstraňuje nežádoucí přímá barviva.
* Nový, vysoce koncentrovaný a inovativní přípravek, který odstraňuje nežádoucí přímá barviva a skvrny.
* Pokročilá technologie složení maximalizuje účinek produktu a odstraňuje nutnost použít aditiva.
* Díky účinému složení lze použít s vyvíječem i bez něj. Pečlivě vyvinutý komplex, který lze za účelem jemného/šetrnějšího zesvětlení smíchat s vodou.
* Krémová konzistece pro speciální barevné efekty.
* Okamžitá aktivace přináší jedinečné účinky a optimální výsledky.
* 100% vegan, netestováno na zvířatech
* neobsahuje lepek, parabeny, formaldehyd a parfemace

Použití:
Před aplikací je vhodné provést test na pramenu vlasů. Vyhněte se kontaktu produktu s pokožkou hlavy či kůží. Při aktivaci/aplikaci produktu je vhodné pracovat v rukavicích. Nejlepších výsledků dosáhnete, použijete-li před aplikací DDL XL odstraňovač pigmentu CPR Color Pigment Remover, který perfektně připraví vlasy, a po použití produktu aplikujete přípravek De-Ox, který zastaví oxidační působení a pomůže zachovat celistvost vlasu. Výsledky se mohou lišit v závislosti na vlastní barvě a pórovitosti vlasů klienta, stejně tak na délce doby, po kterou byla barva na vlasech a také na předchozí použité značce barvy.

AKTIVACE
:
Nasypejte krystaly DDL XL do nekovové misky a přidejte 90 ml vyvíječe 10 - 20 Vol (3-6 %). Důkladně promíchejte a okamžitě spotřebujte. Pro jemnější zesvětlení smíchejte krystaly s vodou (namísto vyvíječe) o pokojevé teplotě. Přidání aditiv se nedoporučuje.

APLIKACE:

Umyjte vlasy šamponem Malibu C Un-Do-Goo a opláchněte. Poté vlasy rozdělte do sekcí a pomocí štětce na ně naneste čerstvě připravenou směs DDL XL. Nechte působit 15 - 45 minut při pokojové teplotě. Vlasy kontrolujte každých 5 minut, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku (čím delší doba působení, tím výraznější zesvětlení). Vymyjte vlasy šamponem (nejlépe z řady Wellness od Malibu C, dle typu vlasů) a důkladně opláchněte.

SLOŽENÍ:
Peroxodisíran amonný, bentonit, metasilikát sodný, xanthanová guma, disodium EDTA, kokoylisethionát sodný, uhličitan sodný, peroxidisíran draselný, peroxodisíran sodný, polyquaternium.

OBSAH:
Box sáčků 6x 20 g
* Účinný s vyvíječem i bez něj.
* Kreativní pomocník pro speciální barevné efekty.
Hlavní výhody:
* Namíchaný s vodou jemně stahuje barvu.
* Pomáhá zachovat integritu vlasů.
* Vytváří krémovou směs.
* Neobsahuje amoniak, formaldehyd, lepek, parebeny a parfemace.
* Není testovaný na zvířatech.

Použití:

Nasypejte krystaly do nekovové misky. Přidejte 90 ml vyvíječe 10 - 20 vol (3% - 6%, dle potřeby). Okamžitě spotřebujte. Pro jemnější zesvětlení smíchejte s vodou o pokojové teplotě místo vyvíječe. 
Rozdělte vlasy na sekce a aplikujte čerstvé DDL krystaly pomocí štětce na každou sekci. Maximální doba působení je 45 minut. Čím déle jej necháte působit, tím se vlas více zesvětluje. Kontrolujte výšku zesvětlení každých 5 minut, dokud nejste spokojeni s výsledkem. Vymyjte šamponem.

Balení:
 Obsahuje 6 x 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: