Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Hairpin No.1! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Rukavice nitril premium černé nepudrované

 
  • 1 z 4
 

Nitrilové rukavice jsou vyrobeny z 100% syntetického nitrilu, jsou velmi příjemné při nošení a mají zdrsněné konečky prstů.

100ks v balení

velikost S,M,L,XL

Stačí si vybrat velikost.

od 399 Kč
Kategorie Ručníky
Zvolte variantu
Rukavice nitril premium černé nepudrované Velikost: XL Momentálně nedostupné 420 Kč
Mka Velikost: M Momentálně nedostupné 399 Kč
Lka Velikost: L Momentálně nedostupné 420 Kč
Snímek obrazovky 2021 02 26 v 9.53.05 Velikost: S Momentálně nedostupné 420 Kč
 

Jednorázové ochranné a vyšetřovací rukavice. Rukavice nemají uvnitř přidaný pudr a neobsahují latex vyvolávající alergickou reakci některým osobám.

Rukavice nejsou vhodné pro kontakt s velmi horkými předměty. Při používání rukavic zvyšte opatrnost při manipulaci s ostrými předměty. Nitrilové rukavice mají zvýšenou odolnost proti chemickým rizikům. Po použití rukavic proveďte hygienu rukou s použitím alkoholového dezinfekčního přípravku nebo si je umyjte mýdlem a vodou.

Nitrilové rukavice jsou vyrobeny z 100% syntetického nitrilu, jsou velmi příjemné při nošení a mají zdrsněné konečky prstů.

 

velikost S,M,L,XL

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.