Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! V případě zájmu si můžete domluvit návštěvu obchodního zástupce u Vás v salonu!

Bio Ionic Graphene MX™ Styling Iron 25 mm

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Kadeřnická žehlička na vlasy. Technologie GrapheneMX™ snižuje možnost poškození vlasů o 58 %, rovnoměrně distribuuje teplo pro šetrný a účinný styling. Výsledkem jsou zdravé, hydratované, hladké a lesklé vlasy od kořínků po konečky.

Dostupnost Skladem
5 190 Kč    
Značka Bio Ionic
Kategorie Žehličky na vlasy, kulmy, krepovačky
 

GrapheneMX™ je patentovaný komplex přírodních minerálů a grafenu, nejúčinnější tepelný vodič, který umožňuje dosáhnout dokonalých stylingových výsledků i při nižší teplotě. Hydratační teplo znamená menší poškození vlasů. Přírodní minerály pronikají do vlasů pro lepší kondici, hladkost a lesk.

Žehlicí plochy obohacené o GrapheneMX™ pečují o vlasy během stylingu pro zdravější, hladší a lesklejší vlasy. Rychlý, rovnoměrný styling s konzistentním teplem od kořínků po konečky. Dokonalé stylingové výsledky za použití nižší teploty. Vytvářejte hladké nebo vlnité styly na všech typech vlasů. Šetrný styling hrubších i jemných vlasů. Pomáhá chránit zářivost barvy.

・žehlicí plochy s GrapheneMX™ široké 25mm

・digitální ovladač teploty do 200 °C 

・rychlé nahřívání na požadovanou teplotu

・automatické vypnutí po 30 minutách

・zaoblené hrany pro variabilní styling

・univerzální napětí

・2,7 m dlouhý otočný kabel

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.