Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Hairpin No.1! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Bio Ionic Graphene MX™ Curling Iron 32 mm

 
  • 1 z 2
 

Kadeřnická kulma na vlasy byla vytvořena s naším vlastním minerálním komplexem vylepšeným o grafen, což z něj činí špičkový tepelný vodič. Technologie GrapheneMX™ proniká do vlasu a uzavírá v něm vlhkost, rovnoměrně distribuuje teplo pro šetrný a dlouhotrvající styling. Výsledkem jsou hebké, lesklé kudrny s minimálním poškozením vlasů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
4 790 Kč
Značka Bio Ionic
Kategorie Žehličky
 

GrapheneMX™ je patentovaný komplex přírodních minerálů a grafenu, nejúčinnější tepelný vodič, který umožňuje dosáhnout dokonalých stylingových výsledků i při nižší teplotě. Hydratační teplo znamená menší poškození vlasů. Přírodní minerály pronikají do vlasů pro lepší kondici, hladkost a lesk.

Tělo kulmy obohacené o GrapheneMX™ pečuje o vlasy během stylingu pro zdravější, hladší a lesklejší vlasy. Rychlý, rovnoměrný styling s konzistentním teplem od kořínků po konečky. Prodloužená délka pro snadné použití na všech délkách vlasů. Šetrný styling hrubších i jemných vlasů. Pomáhá chránit zářivost barvy.

・průměr 32 mm pro různé styly

・tělo prodloužené o 5 cm pro snadnou práci na všech délkách vlasů

・nastavitelná teplota do 200 °C

・automatické vypnutí po 30 minutách

・univerzální napětí

・2,7 m  dlouhý otočný kabel

Představení


 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.