Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Bio Ionic 10X Pro Ultralight Speed Dryer

 
  • 1 z 3
 

Bezkartáčový motor EcoDrive s příkonem 1800 W je o 50 % výkonnější než standardní motor, takže dokáže vysušit vlasy za méně než 10 minut (v závislosti na délce a hustotě vlasů) - a přitom spotřebuje o 75% méně energie.

Dostupnost Skladem
4 290 Kč    
Značka Bio Ionic
Kategorie Fény na vlasy
 

O optimální průběh procesu vysoušení se stará komplex přírodních vulkanických minerálů, které generují negativní ionty. Tyto ionty dodávají vlasům potřebnou hydrataci a zároveň zkracují dobu sušení. Zároveň uzavírají kutikulu vlasů, což zaručuje vynikající lesk v krátkém časovém úseku.

Fén představuje první nástroj, který je skutečně šetrný k životnímu prostředí. Nevytváří elektromagnetické záření, ozon ani emise a ke svému provozu vyžaduje až o 75 % méně energie než běžné fény.

Fén disponuje dvěma úrovněmi teploty a výkonu, a je vybaven tlačítkem pro studený vzduch. Jeho otočný kabel měří 3 metry a k fénům získáte dva různé nástavce a ochranný sáček.

Podobné produkty

Za 10 minut suché vlasy


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: