Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Biolage

Webová stránka značky: Biolage
 

Biolage nature logo

Jednalo se o průkopnickou salonní značku, která nejenže využívala rostlinné složky, ale také věřila v sílu přírody působící na pohodu kadeřníků i jejich klientely. Produkty opravdu účinkovaly, přinášely nádherné výsledky a zároveň byly k vlasům šetrné. Řada Biolage uchvátila kadeřníky po celém světě. Dnes je značka Biolage uznávaná jako lídr na poli profesionální vlasové péče a tato její pověst nadále roste. Věříme, že je to tím, že se Biolage neustále zlepšuje – posouvá vlasovou péči na novou úroveň tím, že přináší špičkové účinky a produkty profesionální kvality nabité rostlinnými složkami.

BIOLAGE – PROFESIONÁLNÍ OD PŘÍRODY, POCTIVÁ Z PŘESVĚDČENÍ

Dobré pro vlasy

Závazek pro zdravé vlasy

  • INGREDIENCE

   Každou přírodní ingredienci vybíráme vědomě a jako konkurenční alternativu k nejsynte­tičtějším ingrediencím na trhu.

  • ÚČINEK

   Snažíme se transformovat vlasy do jejich nejzdravěj­šího stavu, protože přírodní vlasy = profesionální výsledky.

  • PRO VŠECHNY VLASOVÉ POTŘEBY

   Náš katalog přináší sortiment řešení, která se zaměřují na celou škálu vlasových problémů; od svědění vlasové pokožky po nejporéznější konečky zdravých vlasů, které mají pohyb a lesk.


   Dobré pro vás

 • PROTOŽE NEZAPOMENU­TELNÝ ZÁŽITEK JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

  • SMYSLOVOST

   Každé složení je vytvořeno jedinečně, tak aby jeho dotek i vůně přinášely zážitek Biolage – v salonu díky službám na míru a doma díky oddání se relaxaci během mytí vlasů.

  • VŽDY V KOMUNITĚ

   S odkazem na povědomí a přítomnost v kadeřnických salonech ve více než 60 zemích máme bezprostřední komunitu offline i online.

  • ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

   Ekologie, čerstvost a udržitelnost pro nás nejsou pouhým trendem, ale každodenní hodnotou, kterou vnímáte od chvíle, kdy vstoupíte do našich salonů.


   Dobré pro planetu

   PROTOŽE UDRŽITELNOST JE KAŽDODENNÍM PŘÍSLIBEM

   • SLOŽENÍ

    Při vyvíjení nových složení vždy zvažujeme minulý, přítomný i budoucí dopad na životní prostředí. Složení produktů z řady R.A.W. je až z 99 % přírodního původu.

   • VÝROBA

    Výrobní závod, v němž se vyvíjejí produkty Biolage, má 100% neutrální uhlíkovou stopu, běží na solární energii a na skládky neodesílá vůbec žádný odpad.

   • ZÁVAZEK VYUŽÍVÁNÍ PLASTŮ

    U všech lahví dáváme vždy přednost recyklovatelným materiálům. Nespornou výhodou je také up-cycling, tedy opětovné použití prázdných obalů od produktů. Tento ekologický krok vřele doporučujeme!

Kadeřnický velkoobchod Mařík má na starosti oficiální distribuci americké značky Biolage. V případě jakýchkoli dotazů ohledně této značky nás kontaktujte. 

 

LR07_20_Notino_Bannery_Bio_desktop_1035x340px_CZ_04

299
6991299699

Stránka 1 z 4 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 36 položek celkem