Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Hairpin No.1! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

OroExpert

Webová stránka značky: OroExpert
 

unnamed

PŘÍBĚH ALCHYMISTŮ

ZLATO A ALCHYMIE

Alchymisté věřili v transmutaci – přeměnu obyčejných kovů ve zlato. Zlato bylo hlavním cílem bádání alchymistů, jak z materiálního, tak i filozofického hlediska, jako cesta k osvícení mysli a duše.

Věříme, že kadeřníci mají jedinečnou moc přeměnit každou ženu. Díky krásným zdravým vlasům vypadají nejen lépe, ale především se lépe cítí, jsou spokojenější a sebevědomější. Můžeme je tedy nazývat moderními alchymisty a naším závazkem je poskytnout jim ty nejlepší nástroje k provedení a dosažení této přeměny.  

Zlato je pro Oroexpert symbolem luxusu, výhradní distribuce, vysoce kvalitních surovin a receptur, nadčasové francouzské elegance a v neposlední řadě také jednou z hlavních ingrediencí, která mění a zlepšuje strukturu vlasů.

C-GOLD

Zlato je již po staletí v kosmetice hojně využíváno pro jeho antioxidační a restrukturalizační účinky, stabilitu a lesk. Kolagen (forma proteinu) je hlavní složkou vlasů, kůže a nehtů, zajišťuje jejich pružnost, pevnost a hydrataci.

C-Gold (zlatý kolagen) je hlavní inovací pro udržování neporušené struktury vlasů; působí na vlasy jako elixír mládí a zachovává jejich vnitřní soudržnost. C-Gold je unikátní, alchymisty inspirovaná emulze kolagenu a zlata; sdružení řetězců bio molekulárních peptidů s mikro částečkami zlata. Je obsažen ve všech našich produktech a zvyšuje výkon ostatních aktivních látek pro dosažení dokonalé kvality vlasů.

TOP INGREDIENCE
NEJLEPŠÍ RECEPTURY

Zlato v Oroexpertu také symbolizuje výběr těch nejluxusnějších surovin obsažených v našich výrobcích. Oroexpert se zavazuje používat vždy ty nejlepší dostupné ingredience, které mají co nejnižší negativní dopad na naši planetu a nejvyšší výkon. Používáme-li přírodní ingredience, dbáme na to, aby byly pěstovány s ohledem na planetu – měly ekologickou certifikaci.

ORO ZÁKLADNÍ INGREDIENCE

Arganový olej (bio)

ARGANOVÝ OLEJ (BIO)

Hydratační vlastnosti. Bohatý na vitamín A a E. Obsahuje antioxidanty chránící vlasy proti působení volných radikálů, které poškozují horní vrstvu pokožky hlavy a vlasů.

Ceramidy

CERAMIDY

Ceramidy jsou druhy lipidů, které jsou běžnou součástí pokožky a jsou nezbytné pro udržování mezibuněčné soudržnosti struktury vlasů. Zamezují obrušování vlasových vláken, které vzniká třením. Jakmile jsou vlasy poškozené a chybí jim ceramidy, pak je mezibuněčná výplň oslabena a vlasy jsou matné, suché, hrubé na dotek, náchylnější k poškození a ztrácí svou schopnost hydratace.

Kolagen

KOLAGEN

Nejhojněji zastoupená forma bílkoviny v našem těle, která slouží jako “cement” držící lidské tkáně pohromadě. Dodává pokožce a vlasům pevnost a elasticitu.

C-Gold

C-GOLD

Zlatý kolagen; nový druh bio molekulárního peptidu (řetězec aminokyselin) sloučeného s mikročástečkami zlata, které stimulují syntézu kolagenu, distribuují cenné látky zlata a restrukturalizují vnitřní vlasovou soudržnost. Zlato je v kosmetice používáno pro jeho různé vlastnosti, jako jsou například antioxidační, restrukturalizační, chránící, rozzařující a stabilizační účinky.

Olej z hroznových jader (bio)

OLEJ Z HROZNOVÝCH JADER (BIO)

Přirozeně bohatý na mastné kyseliny (lipidy) a PCO (procyanidolic oligomery), které jsou známé tím, že oproti vitamínu E jsou mnohem účinnější v boji proti volným radikálům, čímž je výrazně snížen oxidační proces a zajištěna tak dlouhotrvající intenzita barvy. Vyráběn v Itálii, 100% Ecocert.

Rostlinné kmenové buňky z hroznů

ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY Z HROZNŮ

Kmenové buňky, které se vyskytují v živých organismech, se od ostatních buněk liší ze dvou důvodů. Za prvé mají samoobnovovací schopnost a za druhé – za určitých podmínek z nich můžeme vytvořit buňky s dopředu stanovenou specifickou funkcí pro organismus. Jsou důležité pro jejich regenerační vlastnosti. Výzkumy prokázaly, že lokálně aplikované kmenové buňky mohou zvýšit tvorbu kolagenu a buněčnou obnovu.

Kyselina hyaluronová

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kouzlo kyseliny hyaluronové tkví v jejích rehydratačních účincích. Její schopnost zadržování vlhkosti je mnohem intenzivnější, než u kteréhokoliv jiného přírodního či syntetického polymeru. Jeden gram kyseliny hyaluronové je schopen pojmout až šest litrů vody.

Olej Inca

OLEJ INCA

Hydratační a omlazující účinky, velmi bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Chrání vlasy před vnějším poškozením, zatímco ceramidy a keratin působí zejména uvnitř vlasového vlákna.

Keratin

KERATIN

Klíčový stavební kámen vlasů, kůže a nehtů. Přibližně 80% vlasů je tvořeno právě keratinem (jedná se také o protein, ale s vysokým obsahem cysteinu, díky němuž jsou vlasy odolnější). Keratin umí zaplnit mezery ve vlasové kůře, bojuje s pórovitostí a zanechává vlasy zpevněné a pružnější.

Makadamiový olej

MAKADAMIOVÝ OLEJ

V produktech Argan Essence využíváme makadamiový olej zejména pro jeho vysoké hydratační účinky, aniž by docházelo k zatížení vlasů a ztrátě jejich objemu. Oproti tomu řada Argan Discipline je určena pro ty, kteří touží po uhlazení vlasů a odstranění nadbytečného a nežádoucího objemu.

Olej Nyamplung

OLEJ NYAMPLUNG

Olej Nyamplung, známý také pod názvem olej Tamanu, je panenský olej extrahovaný z ořechů indonéského stromu Calophyllum Inophyllum, zvaného Tamanu. Poskytuje prevenci proti stárnutí díky svým třem doplňkovým činnostem: posiluje ochranný sluneční faktor (zvýšená ochrana proti slunečnímu záření), chrání DNA (85% ochrana před ultrafialovým zářením), má antioxidační účinky (až čtyřikrát účinnější než polyfenoly).

Proteiny hedvábí

PROTEINY HEDVÁBÍ

Jsou získávány z jednoho z nejsilnějších přírodních vláken na světě a vytváří ochrannou bariéru vlasovým pramenům. Hydrolyzované proteiny hedvábí dodají vlasům lesk, tvar a učiní je snadněji upravitelnými. Proteiny hedvábí poskytují vlasům největší hladkost a hebkost ze všech dostupných proteinů/ aminokyselin.

73F181EA-B045-41B8-BEA7-EA3667A3BECF

Pokud níže nevidíte žádný sortiment, tak se přihlašte, prosím.

350
150013501500

Stránka 1 z 6 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 48 položek celkem