Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Hairpin No.1! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

OroExpert

Kadeřnický velkoobchod Mařík má na starosti oficiální distribuci značky OroExpert. Celý sortiment je dostupný pouze pro profesionály a ve vybraných kadeřnických salonech - pro její zobrazení se přihlašte prosím. V případě jakýchkoli dotazů ohledně této značky nás kontaktuje

 

NÁŠ PŘÍBĚH

« ZALOŽIL JSEM OROEXPERT ZE 3 DŮVODŮ:

  1. Dát odpověď kadeřníkům, kteří hledají exkluzivní značku, která se objevuje pouze v těch nejlepších salónech.
  2. Podporovat a chránit kadeřnický průmysl, který je mou vášní již 25 let. Věřím, že kadeřníci zasluhují velké uznání, jelikož hrají podstatnou roli v tom, jak udělat ženu krásnou a spokojenou samu se sebou.
  3. Mít pozitivní vliv na životní prostředí:
    • Používáme ingredience s Ecocert a bio certifikací.
    • 5% své marže věnujeme konkrétním projektům, abychom snížili dopad globálního oteplování.

Frédéric Espinosa »

32c17dd6dc6c4807c2ae00a9dd3da1fe_400x400

Frédéric Espinosa, původem z Francie, byl generálním ředitelem ve společnosti L’Oreal přes 15 let. Pracoval a žil v 10 různých zemích, kde se věnoval kadeřnickému průmyslu. Proto je považován za jednoho z nejlepších expertů z tohoto oboru. V současné době žije se svou rodinou v Praze.

 

NAŠE POSLÁNÍ

NAŠE MISE

Nabídnout nejlepším kadeřníkům nejvyspělejší technologie, jedinečné ingredience, efektivní služby a přátelský přístup a přispět tak k tomu, aby se jejich zákaznice cítily a vypadaly skvěle. Podporovat kadeřnický průmysl a mít pozitivní vliv na životní prostředí. Jsme malá firma rodinného charakteru, která spolupracuje s dalšími rodinnými společnostmi a právě to nás odlišuje v přístupu a servisu, který nabízíme našim kadeřníkům.

ZODPOVĚDNÝ LUXUS
RESPEKT K NAŠÍ PLANETĚ

Ingredience v našich produktech dosahují nejvyšší kvality a výkonu a zároveň minimálně zatěžují životní prostředí, ať už jde o látky přírodní či syntetické. Nepředstíráme, že bychom byli 100% přírodní, jelikož to není recept na minimalizaci ekologických stop, ani snížení rizika alergií či toxicity.

Používáme větší obaly než většina profesionálních značek a snažíme se tak snižovat spotřebu plastů a energií.

Používáme-li přírodní složky, dbáme na to, aby měly ekocertifikaci; (tj. byly pěstovány eticky, s minimální spotřebou vody a půdy).

5% z našich výdělků je vkládáno do projektů bojujících proti globálnímu oteplování. Podporujeme výsadbu stromů za účelem snížení uhlíkové stopy, která je nevyhnutelně spojena s jakoukoli výrobou.

Podporujeme     Arbor Day Foundation

LUXUS

Znamená, že se snažíme vyrábět ty nejlepší produkty pro kadeřníky: vždy používáme prvotřídní ingredience, které jsou k dispozici, bez ohledu na jejich cenu. Nejlepší výkon znamená, že používáme jak přísady syntetické, tak ty přírodní. Věříme, že to, co každý kadeřník skutečně potřebuje, je špičkový výkon, nikoliv čistě přírodní složení. Pokud bychom našli přírodní ingredience, které skutečně fungují, používáme je, ale naší hlavní prioritou vždy bude výkon.

ODPOVĚDNOST

Znamená přiměřené náklady pro kadeřníky

Chráníme a pomáháme kadeřníkům, naší posedlostí je poskytovat kadeřníkům správné nástroje, které jim umožní pracovat za rozumnou cenu. Nesnižujeme kvůli tomu kvalitu výrobků, ale snažíme se vyhnout mnoha zbytečným nákladům: kancelář máme v okrajové části Prahy, nikoliv uprostřed Manhattanu nebo Paříže; zaměstnáváme pouze lidi, kteří jsou v přímém kontaktu s našimi klienty a nikoho jiného; hodně investujeme do vzdělávání a do marketingu vkládáme pouze to, co je nezbytné, k focení například nepoužíváme ty nejdražší modelky.

Znamená produkty, které jsou k dispozici pouze kadeřníkům

Jen velmi málo značek skutečně zaručuje, že si produkty nenajdou cestu do rukou finálních spotřebitelů skrze Amazon, různé e-shopy nebo obchody. Působíme na trhu již 5 let a stále jsme vám schopni garantovat, že naše produkty je možné zakoupit pouze skrze profesionální kadeřnické salony. Distribuci našich produktů máme plně pod kontrolou, pokud se je někdo pokusí distribuovat mimo profesionální kanál, dokážeme to velice rychle zjistit.

Znamená , že se snažíme mít minimální dopad na planetu

Používáme větší velikosti balení, abychom snížili množství odpadu v obalech. Používáme recyklovatelný plast a hliník, snažíme se využívat sklo, protože je velmi snadno recyklovatelné, přírodní ingredience pocházející z obnovitelných zdrojů a jsou pěstovány zodpovědně. 5% z našich zisků věnujeme konkrétním projektům v boji proti globálnímu oteplování, jako je například výsadba stromů.

Znamená , že používáme nejbezpečnější přísady

pro kadeřníky a konečné spotřebitele: dodržujeme nejvyšší standardy vyžadované zdravotními úřady. Všechny naše receptury jsou veganské a jsme naprosto proti testování na zvířatech. Neprodáváme v Číně, kde je toto testování vyžadováno. Neprezentujeme naše produkty tím, co v nich není obsaženo, nechceme být součástí dnešního komunikačního šílenství bez parabenů, bez síranů, bez lepku, bez amoniaku, … Věříme, že se jedná o zcela klamná a matoucí tvrzení, která jsou ve skutečnosti zavádějící a vytváří strach tam, kde by neměl být: kosmetický průmysl je celkově extrémně bezpečný. Používáme ty nejlepší a nejbezpečnější přísady.

ORO ZÁKLADNÍ INGREDIENCE

Arganový olej (bio)

ARGANOVÝ OLEJ (BIO)

Hydratační vlastnosti. Bohatý na vitamín A a E. Obsahuje antioxidanty chránící vlasy proti působení volných radikálů, které poškozují horní vrstvu pokožky hlavy a vlasů.

Ceramidy

CERAMIDY

Ceramidy jsou druhy lipidů, které jsou běžnou součástí pokožky a jsou nezbytné pro udržování mezibuněčné soudržnosti struktury vlasů. Zamezují obrušování vlasových vláken, které vzniká třením. Jakmile jsou vlasy poškozené a chybí jim ceramidy, pak je mezibuněčná výplň oslabena a vlasy jsou matné, suché, hrubé na dotek, náchylnější k poškození a ztrácí svou schopnost hydratace.

Kolagen

KOLAGEN

Nejhojněji zastoupená forma bílkoviny v našem těle, která slouží jako “cement” držící lidské tkáně pohromadě. Dodává pokožce a vlasům pevnost a elasticitu.

C-Gold

C-GOLD

Zlatý kolagen; nový druh bio molekulárního peptidu (řetězec aminokyselin) sloučeného s mikročástečkami zlata, které stimulují syntézu kolagenu, distribuují cenné látky zlata a restrukturalizují vnitřní vlasovou soudržnost. Zlato je v kosmetice používáno pro jeho různé vlastnosti, jako jsou například antioxidační, restrukturalizační, chránící, rozzařující a stabilizační účinky.

Olej z hroznových jader (bio)

OLEJ Z HROZNOVÝCH JADER (BIO)

Přirozeně bohatý na mastné kyseliny (lipidy) a PCO (procyanidolic oligomery), které jsou známé tím, že oproti vitamínu E jsou mnohem účinnější v boji proti volným radikálům, čímž je výrazně snížen oxidační proces a zajištěna tak dlouhotrvající intenzita barvy. Vyráběn v Itálii, 100% Ecocert.

Rostlinné kmenové buňky z hroznů

ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY Z HROZNŮ

Kmenové buňky, které se vyskytují v živých organismech, se od ostatních buněk liší ze dvou důvodů. Za prvé mají samoobnovovací schopnost a za druhé – za určitých podmínek z nich můžeme vytvořit buňky s dopředu stanovenou specifickou funkcí pro organismus. Jsou důležité pro jejich regenerační vlastnosti. Výzkumy prokázaly, že lokálně aplikované kmenové buňky mohou zvýšit tvorbu kolagenu a buněčnou obnovu.

Kyselina hyaluronová

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kouzlo kyseliny hyaluronové tkví v jejích rehydratačních účincích. Její schopnost zadržování vlhkosti je mnohem intenzivnější, než u kteréhokoliv jiného přírodního či syntetického polymeru. Jeden gram kyseliny hyaluronové je schopen pojmout až šest litrů vody.

Olej Inca

OLEJ INCA

Hydratační a omlazující účinky, velmi bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Chrání vlasy před vnějším poškozením, zatímco ceramidy a keratin působí zejména uvnitř vlasového vlákna.

Keratin

KERATIN

Klíčový stavební kámen vlasů, kůže a nehtů. Přibližně 80% vlasů je tvořeno právě keratinem (jedná se také o protein, ale s vysokým obsahem cysteinu, díky němuž jsou vlasy odolnější). Keratin umí zaplnit mezery ve vlasové kůře, bojuje s pórovitostí a zanechává vlasy zpevněné a pružnější.

Makadamiový olej

MAKADAMIOVÝ OLEJ

V produktech Argan Essence využíváme makadamiový olej zejména pro jeho vysoké hydratační účinky, aniž by docházelo k zatížení vlasů a ztrátě jejich objemu. Oproti tomu řada Argan Discipline je určena pro ty, kteří touží po uhlazení vlasů a odstranění nadbytečného a nežádoucího objemu.

Olej Nyamplung

OLEJ NYAMPLUNG

Olej Nyamplung, známý také pod názvem olej Tamanu, je panenský olej extrahovaný z ořechů indonéského stromu Calophyllum Inophyllum, zvaného Tamanu. Poskytuje prevenci proti stárnutí díky svým třem doplňkovým činnostem: posiluje ochranný sluneční faktor (zvýšená ochrana proti slunečnímu záření), chrání DNA (85% ochrana před ultrafialovým zářením), má antioxidační účinky (až čtyřikrát účinnější než polyfenoly).

Proteiny hedvábí

PROTEINY HEDVÁBÍ

Jsou získávány z jednoho z nejsilnějších přírodních vláken na světě a vytváří ochrannou bariéru vlasovým pramenům. Hydrolyzované proteiny hedvábí dodají vlasům lesk, tvar a učiní je snadněji upravitelnými. Proteiny hedvábí poskytují vlasům největší hladkost a hebkost ze všech dostupných proteinů/ aminokyselin.Alchemist Colour vzorník barev

Blonde Nirvana vzorník barev

Produktový katalog

Technické listy na vyžádání.