Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

OroExpert

Kadeřnický velkoobchod Mařík má na starosti oficiální distribuci značky OroExpert. Celý sortiment je dostupný pouze pro profesionály a ve vybraných kadeřnických salonech - pro její zobrazení se přihlašte prosím. V případě jakýchkoli dotazů ohledně této značky nás kontaktuje

 

ZALOŽIL JSEM OROEXPERT ZE 3 DŮVODŮ:

  1. Dát odpověď kadeřníkům, kteří hledají exkluzivní značku, která se objevuje pouze v těch nejlepších salónech.
  2. Podporovat a chránit kadeřnický průmysl, který je mou vášní již 25 let. Věřím, že kadeřníci zasluhují velké uznání, jelikož hrají podstatnou roli v tom, jak udělat ženu krásnou a spokojenou samu se sebou.
  3. Mít pozitivní vliv na životní prostředí:
    • Používáme ingredience s Ecocert a bio certifikací.
    • 5% své marže věnujeme konkrétním projektům, abychom snížili dopad globálního oteplování.

img_2f47 2

Frédéric Espinosa, původem z Francie, byl generálním ředitelem ve společnosti L’Oreal přes 15 let. Pracoval a žil v 10 různých zemích, kde se věnoval kadeřnickému průmyslu. Proto je považován za jednoho z nejlepších expertů z tohoto oboru. V současné době žije se svou rodinou v Praze.

NAŠE MISE

Nabídnout nejlepším kadeřníkům nejvyspělejší technologie, jedinečné ingredience, efektivní služby a přátelský přístup a přispět tak k tomu, aby se jejich zákaznice cítily a vypadaly skvěle. Podporovat kadeřnický průmysl a mít pozitivní vliv na životní prostředí. Jsme malá firma rodinného charakteru, která spolupracuje s dalšími rodinnými společnostmi a právě to nás odlišuje v přístupu a servisu, který nabízíme našim kadeřníkům.

■ Zlatem obohacené receptury pro mimořádné výsledky
■ Profesionalita, odbornost, zaměření na vzdělávání
■ Exkluzivita, dostupné pouze pro salony a skrze salony
■ Respekt k planetě
■ Navrženo v Paříži, vyrobeno v Benátkách, řízeno z Prahy


Používáme-li přírodní složky, dbáme na to, aby měly ekocertifikaci; (tj. byly pěstovány eticky, s minimální spotřebou vody a půdy).

5% z našich výdělků je vkládáno do projektů bojujících proti globálnímu oteplování. Podporujeme výsadbu stromů za účelem snížení uhlíkové stopy, která je nevyhnutelně spojena s jakoukoli výrobou.

Podporujeme     Arbor Day Foundation

LUXUS

Znamená, že se snažíme vyrábět ty nejlepší produkty pro kadeřníky: vždy používáme prvotřídní ingredience, které jsou k dispozici, bez ohledu na jejich cenu. Nejlepší výkon znamená, že používáme jak přísady syntetické, tak ty přírodní. Věříme, že to, co každý kadeřník skutečně potřebuje, je špičkový výkon, nikoliv čistě přírodní složení. Pokud bychom našli přírodní ingredience, které skutečně fungují, používáme je, ale naší hlavní prioritou vždy bude výkon.

C-GOLD
Zlato je již po staletí v kosmetice hojně využíváno pro jeho antioxidační a restrukturalizační účinky, stabilitu a lesk.
Kolagen (forma proteinu) je hlavní složkou vlasů, kůže a nehtů, zajišťuje jejich pružnost, pevnost a hydrataci.
C-Gold (zlatý kolagen) je hlavní inovací pro udržování neporušené struktury vlasů; působí na vlasy jako elixír mládí a zachovává jejich vnitřní soudržnost. C-Gold je unikátní, alchymisty inspirovaná emulze kolagenu a zlata; sdružení řetězců biomolekulárních peptidů s mikročástečkami zlata. C-Gold znamená pro Oroexpert něco jako Kámen mudrců pro alchymisty. Je obsažen ve všech našich produktech a zvyšuje výkon ostatních aktivních látek pro dosažení dokonalé kvality vlasů.

 
 Alchemist Colour vzorník barev

Blonde Nirvana vzorník barev

Produktový katalog

Technické listy na vyžádání.