Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Serie Expert Absolut Repair Molecular Přípravná Péče 190 ml

 
 

Přípravná péče Absolut repair molecular pro poškozené vlasy

Dostupnost Skladem
1 180 Kč    
Značka L'Oréal Professionnel
Kategorie Kondicionéry a Balzámy vlasů
 

Více než jen obnova povrchu vlasu. Patentované, koncentrované složení přípravné péče obsahuje Peptides bonder a 5 aminokyselin, které doplňují molekulární strukturu vlasového vlákna. Navrací vlasům sílu, pružnost a přirozený pohyb.* Proniká do hloubky vlasového vlákna až na úroveň peptidů, kde obnovuje molekulární strukturu vlasu. Okamžitá viditelná proměna vlasů: usnadňuje rozčesávání, vlasy jsou opět obnovené a vlasová vlákna uhlazená. Tekutá textura se okamžitě vstřebává do vlasového vlákna a obnovuje molekulární strukturu vlasu bez zatížení.

POUŽITÍ: Aplikujte pomocí rozprašovače na vlhké vlasy od délek ke konečkům. V závislosti na délce vlasů aplikujte 15 – 20 dávek pumpičky. Aplikujte po jednotlivých sekcích a vlasy uhlazujte. Protahujte do délek a konečků po dobu 1 až 2 minut. Neoplachujte. V dalším kroku aplikujte šampon Absolut Repair Molecular jako další vrstvu na přípravnou péči, poté opláchněte a pokračujte aplikací séra. V případě zasažení očí je ihned důkladně vypláchněte vodou.

*Spotřebitelský test po 2 týdnech používání šamponu, séra a bezoplachové masky

Začněte v místě, kde jsou vlasy nejvíce poškozené (například na temeni), oddělujte malé sekce (o velikosti maximálně 2 cm), postupujte pramen po pramenu.
Produkt nanášejte od konečků (nejcitlivější část) směrem ke zcitlivělým částem vlasů. Vyhněte se aplikaci na kořínky.
Uhlazujte produkt mezi dvěma prsty podél každého pramene vlasů. Jakmile dokončíte aplikaci na celou plochu vlasů, přidejte další vrstvu produktu na nejvíce zcitlivělá místa.

Neoplachujte.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: