Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Hairpin No.1! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Matrix Total Results Dark Envy maska 200 ml

 
  • 1 z 4
 

Neutralizační maska na potlačení červených tónů.

Dostupnost Skladem
319 Kč    
Značka Matrix Professional
Webová stránka značky matrixprofessional.cz
Kategorie Masky
 

Maska neutralizuje mosazné tóny
na zesvětlených či odbarvených vlasech. Dodává výživu poškozeným a lámavým vlasům.  Při aplikaci použijte rukavice.

Řada Dark Envy, která je vytvořená na ty nejtmavší vlasy s největším podílem červeného pigmentu. Díky ultra silnému zelenému složení potlačí a zneutra- lizuje i ty nejtmavší brunetky s červeným odleskem. Pamatujte si, že nejvíc koncentrovaný produkt s pigmenty je ze všech řad maska na vlasy.

Profesionální ošetření s komplexní koncentrací barviv pro neutralizaci červených tónů na tmavých výškách tónu u brunetek; zároveň vyživuje vlasové vlákno do hloubky a dodává vlasům zářivý lesk.
POUŽITÍ: Vlasy umyjte šamponem. Opláchněte. Použijte ochranné rukavice a aplikujte masku na mokré vlasy, vynechte oblast vlasové pokožky. Nechte působit až 5 minut, v závislosti na požadované míře studeného efektu. Důkladně opláchněte. Vlasy upravte jako obvykle. Používejte jednou týdně pro trvalý studený efekt.

Řada Dark Envy je vytvořena pro výšky tónu 1 - 4, proto by se neměla používat na bílých či šedých vlasech, neboť by mohla způsobit nazelenalý nádech vlasů. To se týká všech typů vlasů zesvětlených na výšku
5 a světlejší, ať už barvou, zesvětlovačem či sluníčkem.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.