Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

K18 PRO Chelating hair complex 300 ml

 
Profi technika Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Novátorská sprejová demineralizační terapie účinně snižuje přítomnost 7 nejčastějších kovů a minerálů za pouhé 4 minuty.
PDP_Chelator_1650x2259_04_768x

Dostupnost Skladem
3 000 Kč    
Značka K18 Hair
Webová stránka značky k18hair.com
Kategorie Ochranná a Ošetřující péče
 

CO DĚLÁ?

Během pouhých 4 minut odstraňuje nahromaděné minerály a kovy - koncentrovaný koktejl chelátorů cíleně působí na 7 nejběžnějších minerálů a kovů, umožňujíc hlubokou demineralizaci během několika málo minut. Bez nutnosti míchání nebo dodatečného oplachování.

Resetuje vlasy pro optimální chemické a barvící služby - zajistí rovnoměrnou barvu a zesvětlení, minimalizuje vznik pruhů a skvrn a předejde neočekávaným chemickým reakcím.

Oživuje barvu - zlepšuje sytost barev a odhaluje pravý odstín před a mezi chemickými službami. Odstraňuje mosazně zelené pigmenty a odstíny způsobené reakcemi minerálů a kovů.

Obnovuje přirozenou texturu a pohyb - odstraňuje i těžko odstranitelné minerální usazeniny, které se hromadí a zatěžují vlasy.

Podporuje opravu - čisté, demineralizované vlasy usnadňují průchod K18PEPTIDETM a poskytují účinnější opravnou péči.

PROČ TO FUNGUJE?

Patentované složení řeší extrémní nahromadění kovů a minerálů s bezkonkurenční rychlostí, účinností a přesností, poskytující profesionálům potřebné výsledky.

Chelatační koktejl: Klinicky ověřená směs 5 chelátorů s atrakcí kovů redukuje množství 7 nejběžnějších kovů a minerálů ve vlasech: vápník, hořčík, měď, zinek, nikl, kadmium, olovo.

Antioxidační peptidy: Antioxidační peptid blokuje oxidační reaktory a neutralizuje kovy ve vlasech, poskytujíc dvojnásobnou ochranu před reaktivním poškozením.

VŮNĚ

Osvežující citrusová

KLINICKÉ STUDIE

Klinicky prokázáno, že eliminuje poškození tvrdou vodou a minerálními látkami během 4 minut.
*Výsledky pozorované na odbarvených vlasech s nánosy z tvrdé vody po 4minutové aplikaci chelatačního komplexu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: