Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Curl Wellness® Collection

 
  • 1 z 2
 

Pro kudrnaté vlasy

Dodejte ztracený lesk a zářivost matným a nevýrazným vlnitým nebo kudrnatým vlasům.

Dostupnost Skladem
890 Kč    
Značka Malibu C
Webová stránka značky malibuc.com
Kategorie Šampony
 

Rozlučte se s nevýraznými loknami, které postrádají zářivost a lesk. Bez ohledu na to, zda jsou vaše vlasy jemně vlnité, výrazně kudrnaté nebo něco mezi tím, tato přírodou inspirovaná sada se 100% veganským složením vám pomůže zapomenout na zacuchané a krepaté kadeře a přivítat oslnivou a zářivou hřívu. Sada vlasy nezatěžuje a usnadňuje jejich rozčesávání i následnou úpravu.

Začněte šamponem, který odstraní nečistoty a nahromaděné zbytky produktů. Následně použijte sáček Curl Partner k odstranění usazených minerálů a dalších nečistot. Hydratační kondicionér uzamkne vlhkost ve vlasech, což vykouzlí pružné a lesklé kadeře plné objemu.

Vhodné pro: vlnité a kudrnaté vlasy i vlasy s trvalou.

Sada obsahuje:

Malibu C Curl Wellness Shampoo, 266 ml

Malibu C Curl Wellness Conditioner, 266 ml

Sáčky Malibu C Curl Partner Wellness Remedies (4 x 5 g)

Použití

Denně nebo podle potřeby vlasy umyjte šamponem a opláchněte. Následně do vlasů vmasírujte kondicionér a opláchněte.

Alespoň jednou týdně použijte Curl Partner Wellness sáček. Vlasy umyjte šamponem, opláchněte a jeho obsah nasypte do vlhké dlaně. Přidejte vodu a třením nechte krystalky rozpustit. Vmasírujte do vlasů a nechte působit 5 minut. Umyjte vlasy šamponem a opláchněte. V případě potřeby naneste kondicionér.*

*Před chemickým ošetřením postupujte podle pokynů výše, nedoporučuje se používat kondicionér. Chemické ošetření by mělo následovat do 24 hodin.

*U bílých nebo nepigmentovaných vlasů šamponujte delší dobu, abyste zajistili odstranění krystalků z vlasů.

Před barvením vlasů použijte sáček Color Prepare Wellness Hair Remedy. Vlasy umyjte šamponem, opláchněte a jeho obsah nasypte do vlhké dlaně. Přidejte vodu a třením nechte krystalky rozpustit. Vmasírujte do vlasů a nechte působit 5 minut. Umyjte vlasy šamponem a opláchněte. Použití kondicionéru se nedoporučuje. Chemické ošetření by mělo následovat do 24 hodin.

*U bílých nebo nepigmentovaných vlasů šamponujte delší dobu, abyste zajistili odstranění krystalků z vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: