Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Sensus Crystal Color Remover 15 g

 
Profi technika Efekt lupa
 

Stahovač oxidační barvy z vlasů. Color Remover stáhne z vlasů barvu vytvořenou oxidačním procesem.

Dostupnost Skladem
161 Kč    
Značka Sens.ùs
Webová stránka značky ilovesensus.com
Kategorie Odstraňovače barvy z vlasů a pokožky
 

Ideální přípravek pro tento druh techniky a jejího provedení v podmínkách naprosté bezpečnosti a s plným ohledem na zdraví vlasů, provede korekci nebo změnu oxidační barvy, aniž by došlo k narušení keratinové struktury vlasů nebo ke změně přírodní barvy. Tento nový typ kadeřnické služby, díky použití technologie poslední generace zajišťuje maximální ohled na strukturu vlasů a umožní provádět časté změny barvy, a tedy i zvýšit počet technických služeb prováděných v kadeřnictví.

Color Remover stáhne z vlasů barvu vytvořenou oxidačním procesem. Smíchejte CRYSTAL COLOR REMOVER vždy a jedině s přípravkem FLUID COLOR REMOVER v poměru 1:6. FLUID COLOR REMOVER není součástí balení.

Návod k použití: nasypte do misky všechen prášek, který je v sáčku, smíchejte ho s 90 ml přípravku FLUID COLOR REMOVER a promíchejte. Naneste rovnoměrně na vlasy a nechejte působit od 5 do maximálně 45 min. Použitím tepla zvýšíte účínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: