Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Alisa Professional Straightening Kit - Sada pro narovnání vlasů

 
Profi technika Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Váš salón může nabízet hned pět nových služeb s profesionálním sadou pro trvalé narovnání vlasů, který neobsahuje formaldehyd a je obohacený diamantovým práškem pro dokonalé vyhlazení vlasů. Tento unikátní produkt je prostě neodolatelný!

Dostupnost Skladem
10 767 Kč    
Značka Sens.ùs
Webová stránka značky ilovesensus.com
Kategorie Trvalé a Narovnávače
 

Sensus Alisa je produkt - sada produktů - obsahující přírodní aminokyseliny a diamantový prášek, zabraňuje pronikání vzdušné vlhkosti, působí proti krepatění, je vynikající pro vyrovnání a disciplínu vlasů. Produkt neobsahuje soli.

ALISA – SYSTÉM PRO NAROVNÁNÍ
1 KIT - 5 NOVÝCH SLUŽEB PRO VAŠE KLIENTY

1. Odstranění krepatosti a zvýšení odolnosti proti vlhku

Krok 1 Naneste PRE-STRAIGHTENING FLUID 30 ml na mokré vlasy, jemně promasírujte pokožku a vlasy. Napěňte, nechte 5 minut působit, důkladně opláchněte a prosušte ručníkem. Pokud tuto službu chcete dělat po barvení, tak použijte RESTORE SHAMPOO místo PRE-STRAIGHTENING FLUID.

Krok 2 Pro ulehčení aplikace rozdělte vlasy na více sekcí. Do aplikační lahve připravte 20/40/60 ml přípravku STRAIGHTENING SHAMPOO, postupně naneste na jednotlivé prameny a vmasírujte. Nechte působit 10 - 12 minut pod čepicí. Nezahřívejte.

Krok 3 Po uplynutí času opláchněte a vysušte do sucha. Je důležité, aby vlasy byly naprosto suché.

Krok 4 Dříve než začnete vlasy žehlit, ujistěte se, že jsou dokonale suché.
Pomocí špičky rozdělte na 6 částí dle diagramu
Snímek obrazovky 2023-03-10 v 10.06.29
Začněte v zadní části hlavy, rozdělte na prameny o tloušťce cca 1,5 – 2 cm, pročesávejte přiloženým hřebenem Sensus a žehlete. Každý pramen žehlete 4x. Po každém přejetí zkontrolujte pramen. Níže naleznete přehled teplot.
Služba může být v tento okamžik ukončena pokud si přeje klient rovné vlasy.

V případě požadavku přirozeného zvlnění bez krepatosti pokračujte krokem číslo 5.

Krok 5 Namočte vlasy, prosušte ručníkem a naneste přípravek RESTORE BUTTER v množství 25 – 40 g. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte. Vysušte fénem pomocí prstů nebo v předklonu hlavy.
Aplikace celé procedury trvá cca 40 minut a má trvanlivost cca 70 dní.

2. Snížení objemu vlasů

Krok 1 Naneste PRE STRAIGHTENING FLUID 30 ml na mokré vlasy, jemně promasírujte pokožku a vlasy. Napěňte, nechte 5 minut, důkladně opláchněte a prosušte ručníkem.
Krok 2 Pro ulehčení aplikace rozdělte vlasy na více sekcí. Do aplikační lahve připravte 20/40/60 ml přípravku STRAIGHTENING SHAMPOO, postupně naneste na jednotlivé prameny a vmasírujte. Nechte působit 15 - 20 minut pod čepicí. Nezahřívejte.
Krok 3 Po uplynutí času opláchněte a vysušte vysoušečem do sucha.
Krok 4 Dříve než začnete vlasy žehlit, ujistěte se, že jsou dokonale suché. Pomocí špičky rozdělte na 6 částí. Začněte v zadní části hlavy, nabírejte prameny o tloušťce cca 1 – 1,5 cm , pročesávejte hřebenem Sensus a žehlete. Každý pramen žehlete 6x.
Služba může být v tento okamžik ukončena, pokud si přeje klient rovné vlasy.
V případě požadavku přirozeného zvlnění bez krepatosti pokračujte krokem číslo 5.
Krok 5 Namočte vlasy, prosušte ručníkem a naneste přípravek RESTORE BUTTER v množství 25 – 40 g. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte. Vysušte vysoušečem pomocí prstů nebo v předklonu hlavy.
Aplikace celé procedury trvá cca 50 minut a má trvanlivost cca 70 dní.

3. Přírodně rovné

Krok 1 Naneste PRE STRAIGHTENING FLUID 30 ml na mokré vlasy, vmasírujte, nechte 2 minuty působit, napěňte a nechte dalších 6 minut působit.Důkladně opláchněte a prosušte ručníkem.

Tabulka s typy vlasů
Typ vlasu Dávky šamponu Doporučený čas působení Poznámky
Přírodní
Přírodní silný
3-4 aplikace
Pre-straightening Fluid
6-8 minut Nesplachovat kompletně, nechat cca 50% pěny mezi
jednotlivými
aplikacemi
Pre-straightening Fluid. Pouze celé spláchnout po posledním šamponu.
Barvený nebo zesvětlovaný
<50% šedin
2-3 aplikace
Pre-straightening Fluid
3-5 minut
Zesvětlované
>50% šedin
1-2 aplikace
Pre-straightening Fluid
2-3 minuty


Krok 2 Vysušte fénem do sucha.
Krok 3 Rozdělte vlasy na 5 částí.
Snímek obrazovky 2023-03-10 v 11.01.54
Do plastové misky připravte SUPER STRAIGTENING FLUID v množství 30 – 50 ml (dle délky a hustoty vlasů). Nanášejte od zadní časti hlavy štetcem. Jednotlivé prameny zatočte do spirály aby udržely vlhkost. Nechte nezakryté působit 15 – 35 minut. Jemně opláchněte vlažnou vodou.
Krok 4 Vlasy prosušte do sucha vysoušečem.
Krok 5 Dříve než začnete vlasy žehlit, ujistěte se, že jsou dokonale suché. Pomocí špičky rozdělte na 6 částí. Začněte v zadní části hlavy. Nabírejte prameny o tloušťce cca 0,5 cm a pročesávejte hřebenem a žehlete. Každý pramen žehlete 5 – 10x
Služba může být v tento okamžik ukončena, pokud si přeje klient rovné vlasy.
Krok 6 Pokud chcete zkontrolovat účinek provedené služby, vlasy namočte, aplikujte přípravek RESTORE SHAMPOO a opláchněte. Prosušte ručníkem a naneste přípravek RESTORE BUTTER v množství 25 – 40 g. Nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vlasy prosušte fénem přes prsty.
Trvanlivost procedury je až 90 dní.

4. Perfektně rovné

Krok 1 Naneste PRE STRAIGHTENING FLUID 30 ml na mokré vlasy, vmasírujte a nechte 2 minuty působit. Napěňte a nechte dalších 6 minut působit. Důkladně opláchněte a prosušte ručníkem.

Krok 2 Vysušte fénem do sucha.
Krok 3 Rozdělte vlasy na 6 částí. Do plastové misky připravte SUPER STRAIGTENING FLUID v množství 30 – 50 ml (dle délky a hustoty vlasů) . Nanášejte od zadní časti hlavy štetcem. Jednotlivé prameny zatočte do spirály, aby udržely vlhkost. Nechte nezakryté působit 20 – 35 minut. Jemně opláchněte vlažnou vodou.
Krok 4 Vlasy prosušte do sucha fénem.
Krok 5 Dříve než začnete vlasy žehlit, ujistěte se, že jsou dokonale suché. Pomocí špičky rozdělte na 6 částí. Začněte v zadní části hlavy. Nabírejte prameny o tloušťce cca 0,5 cm a pročesávejte hřebenem Sensus a žehlete. Každý pramen žehlete 6 – 12x.
Služba může být v tento okamžik ukončena, pokud si přeje klient dokonale rovné vlasy.
Krok 6 Pokud chcete zkontrolovat účinek provedené služby, vlasy namočte a aplikujte přípravek RESTORE SHAMPOO . Opláchněte. Prosušte ručníkem a naneste přípravek RESTORE BUTTER v množství 25 – 40 g. Nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vlasy prosušte vysoušečem přes prsty.
Trvanlivost procedury je až 90 dní.

5. Diamantová foukaná

Krok 1 Vlasy umyjte přípravkem RESTORE SHAMPOO, vmasírujte jemně do vlasů a pokožky, napěňte a následně důkladně opláchněte a prosušte ručníkem.
Krok 2 Připravte do aplikátoru 5 ml přípravku STRAIGHTENING SHAMPOO a 5 ml přípravku RESTORE SHAMPOO (pokud jde o dlouhé vlasy, dávku zvyšte ve stejném poměru). Aplikujte na vlasy. Před každou aplikací aplikátor promíchejte a snažte se nanést stejné množství směsi na všechny části vlasů. Promněte a vytvořte hustou pěnu. Nechte působit 5 minut bez zahřívání a bez čepice.
Krok 3 Důkladně opláchněte a vysušte ručníkem.
Krok 4 Aplikujte přípravek RESTORE BUTTER v množství 20 - 40 g. Nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte.
Krok 5 Vlasy jsou nyní připravené pro konečnou úpravu.
Aplikace celé procedury trvá cca 30 minut a má trvanlivost cca 14 dní.

Doporučujeme aplikaci nad umyvadlem za použití rukavic. Pro domácí ošetření by měl klient používat kit ALISA pro domácí péči.
Teplota žehličky pro jemné a chemicky narušené vlasy 135 – 164°C.
Teplota žehličky pro normální vlasy 155 – 200°C.
Teplota žehličky pro silné vlasy 200 – 230°C.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: