Oficiální distributor značek Matrix, Biolage, Oroexpert, Sens.ùs, Fiona Franchimon! Kadeřníci, přihlaste se pro celé portfolio! Kamenná prodejna otevřena pracovní dny od 8 - 16h. Pro více informací nás kontaktujte.

Crystal Gel

 
Profi technika Efekt lupa
 

Box sáčků 12x 5g

Dostupnost Skladem
1 390 Kč    
Značka Malibu C
Webová stránka značky malibuc.com
Kategorie Čištění Vlasů
 

Jednička pro koloristy po celém světě: efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, vzniklé mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, nebo koupáním v bazénu. Okamžitě řeší zašlost a změnu barvy způsobenou obsahem železa, mědi a dalších minerálů obsažených ve vodě, které mohou způsobit poškození vlasů.
* Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice.
* Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu.
* Zastavuje oxidaci chemických směsí používaných v salonu včetně peroxidu vodíku, které mohou způsobit podráždění nebo popálení pokožky.
* Patentovaná technologie, založená na vitamínech, které jsou identické s přírodními: čerstvě připravené, aktivované smícháním s vodou.
* Baleno v hermeticky uzavřeném, ekologicky odbouratelném sáčku.
* 100% vegan.

Použití:

Nasypejte krystalky do misky nebo aplikační lahvičky s 60 ml teplé vody. Míchejte dokud se nevytvoří gel. Umyjte vlasy šamponem a opláchněte. Rozdělte vlasy do sekcí a gel do nich důkladně vpracujte. Masírujte dlaněmi a špičkami prstů, aby se produkt dostal rovnoměrně po celé hlavě. Zakryjte igelitovou čepicí nebo fólií a zahřejte na 10 - 45 minut, podle množství nánosu na vlasech. Umyjte šamponem a opláchněte.

Balení: Obsahuje 12x 5 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: